بلند ترین هتل جهان در دبی افتتاح می شود :

در واقع دبی شهر رکوردها می باشد ، بلندترین ها ، بزرگترین ها و مرتفع ترین ها را می توانید در این شهر به چشم ببینید. اینبار دبی خانه بلندترین هتل جهان خواهد شد. هتل جدید جوورا ( Gevora Hotel) در نیمه اول سال ۲۰۱۸ میلادی برای گردشگران تور دبی افتتاح می شود و با ارتفاعی برابر با ۳۶۵ متر رکورد بلندترین هتل جهان را به خود اختصاص خواهد داد. رکورد پیشین بلندترین هتل جهان در دست هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییس ( JW Marriott Marquis ) بود که آن هم در دبی واقع شده است.

هتل جوورا در برج احمد عبدلرحیم العطار در منطقه ترید سنتر شیخ زائد قرار گرفته  است ، این هتل جدید در ۷۵ طبقه و ۵۲۸ باب اتاق را در بر خواهد گرفت و اتاق های آن نیز شامل اتاق های دلوکس و سوییت های دو اتاق خوابه خواهد بود. تصاویری که از این هتل به روی صفحه اینستاگرام آن منتشر شده است ، قسمت هایی از هتل را ، که بیشتر شامل نمای بیرونی آن می شود ، نشان می دهد.

این هتل شامل هشت غذاخوری که یک رستوران شرقی ، یک رستوران مدیترانه ای ، کافی شاپ و کافه کنار استخر  برای گردشگران تور دبی نیز شامل خواهد شد. همچنین میهمانان هتل می توانند از استخر ، جکوزی و کلوب سلامتی و مرکز لوکس اسپای هتل نیز بهره لازم را ببرند.