تور لحظه آخری یکی از انواع تور است که فاصله تاریخی آن تا شروع زمان تور بسیار اندک است.( که این مدت زمانی معمولا بین ۱ تا ۲ روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نام تور و اجرای آن تور است)

این حالت بیشتر برای کشورهایی پیش میاید که آن کشورها از گرشگران ایرانی روادید (ویزا) نمی خواهند . در راس این کشور ها ترکیه و بعد از آن مالزی، سریلانکا، بلاروس، گرجستان و . . وجود دارند. آژانسهای مسافرتی معمولا ۴۸ ساعت قبل از تاریخ برگزاری تور اقدام به فروش تورهای چارتر خود که خالی ماندن آنها برای آژانسهای مسافرتی ضرر بسیار زیادی محسوب میشود، می نمایند. حتی در پاره ای از اوقات این قیمت ها تا ۶۰% نیز کاهش پیدا میکند. البته مشخصا این حالت برای تعطیلات عید، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر پیش می آید چرا که در زمانهای تعطیلات رسمی و مدت دار مسافر به این مقاصد زیادتر از هر زمان دیگری است و به همان نسبت آژانسهای مسافرتی اقدام به چارتر نمودن پرواز و گارانتی نمودن هتل ها می نمایند و به دلیل حجم زیاد این اجاره ها پاره ای از اوقات نمیتوانند تورهای خود را به صورت کامل بفروشند.

تور لحظه آخری در آژانس هواپیمایی قصر شایان

اگر شما نیز از جمله افراد علاقه مند به گردشگری و مسافرت هستید. میتوانید از صفحه مربوط به تور لحظه آخری در آژانس قصرشایان دیدن کنید.یکی از مهم ترین اهداف آژانس قصر شایان اطلاع رسانی این گونه تور ها به هم میهنان عزیز می باشد که با قیمت مناسب بتوانند از بهترین سفر های تفریحی لذت ببرند به همین منظور توصیه می کنیم در خبرنامه سایت عضو شوید و هر روز از آخرین نرخ تور ها با خبر باشید.