خلیج فارس

خلیج فارس، نامی جاودان در جغرافیای جهان

رئیس‌جمهور آمریکا شب گذشته در کاخ سفید طی سخنان سراسر ضدایرانی خود، از نامی مجعول برای خلیج فارس استفاده کرد تا دشمنی خود با ملت ایران را به‌خوبی نشان دهد.

هزاران سال است که جغرافیای جهان، تاریخ واقعی سرزمین پارس، ایران را به خوبی می شناسد و از آن به نیکی و بزرگی یاد می کند. هرچند که حتی اگر این حافظه تاریخی دچار فراموشی نیز شود، آنچه واضح و مسلم است، از تاریخ نانوشته این سرزمین پاک نخواهد شد.

خلیج همیشگی فارس، نامیست که سالیان سال بر نگین زیبای این خطه می درخشد و هیچ کس نمی تواند آن را تغییر دهد، حتی اگر آن شخص، رییس جمهور یکی از بزرگ ترین و قدرتمندترین کشورهای دنیا باشد که گویا درس جغرافیایش را خوب نیاموخته و خلیج فارس ایران را با نام جعلی و موهون خلیج ع.ر.ب.ی یاد می کند.

خلیج فارسی که نامش حتی بر سنگ مزار و یادبود سربازان و کشته شدگان جنگ های خودشان نیز با همین نام حک شده و سال ها تلاش شیخ نشینان حاشیه اش نه تنها مثمر ثمر نبوده، بلکه عداوت آنان را بیشتر برای جهانیان مسجل نموده و نام خلیج همیشگی فارس را بیش از پیش بر پیشانی این خطه به جولان درآورده است.

آژانس هواپیمایی قصر شایان از شما دعوت می کند تا تصاویری از خلیج فارس را تماشا نمایید.

خلیج فارس

خلیج فارس

برای مشاهده تور های جزیره کیش ( مروارید خلیج فارس ) آژانس قصرشایان برروی لینک زیر کلیک کنید.همچنین برای دریافت نرخ آفر های تور کیش با شماره تلفن های آژانس قصرشایان (۸۶۰۲۷۹۹۰) تماس حاصل نمایید.

تور کیش لحظه آخری