زیبایی های بدروم

بدروم یکی از شهرهای بندری و مهم ترکیه است که گردشگران زیادی برای گذراندن تعطیلات خود به آن سفر می‌کنند.

ترکیه به دلیل ترکیب جالبی از فرهنگ غنی و جاذبه های بسیار زیبا و تفریحی ، یکی از جذابترین مقصدهای  گردشگری اروپا و آسیا است و جایی است که از هر نظر می توان از بودن در آن لذت برد و خوش گذراند.

به غیر از شهرهایی مثل استانبول و آنتالیا، یکی دیگر از شهرهایزیبا و توریستی این کشور، بدروم است که در لبه ی ساحلی دریای اژه قرار گرفته است.

فرودگاه بدروم جزو فرودگاه های تمیز و مدرن است که در تمام طول سال باز است که در فصل تابستان پرواز بین المللی و در فصل زمستان پرواز داخلی در آن

صورت می گیرد و به راحتی می شود سفر کرد.

یکی از بهترین زمان سفر به بدروم بهار و تابستان است ،می توان در این فصل از مکان های دیدنی زیادی دیدن کنید یا در آب های نیلگون به شنا کردن بپردازید.

بدروم شب های زیبایی دارد پر از نور و رنگ و خیابان هایی پر از مردم شاد.می توانید از رستوران های که در لب آب قرار گرفته نهایت لذت را هنگام صرف غذا ببرید مخصوصا غذاهای دریایی را فراموش نکنید.

تعدادی از مجهزترین  مدرنترین اسکله های ترکیه در بدروم قرار دارند چون این شهر از دیرباز، مرکز ماهیگیری و قایقرانی بوده است. همه ی اینها و تجریبات گذشته، مردم بدروم را به میزبانی برگزاری بهترین تورهای کروز تبدیل کرده است.

بدروم سواحل زرق و برق داری دارد و در آن می توان کارهای زیادی مثل سافاری با جیپ، بازدید از مکان های تراریخی، گذراندن یک رز خوب در پارک آبی، ورزش های آبی و غیره و غیره انجام داد. وقتی هم نوبت به غذا برسد، که از غذای خوش طعم و ارزان باید صحبت کرد.