صربستان مقصد ارزان گردشگری

به نظر خیلی از افراد کشورهای آسیایی مقاصدی ارزان برای سفر هستند و هزینه های کمتری را در بر دارند و کشورهای اروپایی مناطقی هستند که اگر بخواهیم به فکر یک سفر کم هزینه و اقتصادی باشیم باید آن ها را به کلی فاکتور بگیریم.

صربستان دارای جاذبه های زیاد گردشگری و مناظر زیبا است این روزها توریست های زیادیرا به سمت خودش می کشاند و خیلی راحت

بدون ویزا می شود سفر کرد.

این تصور کاملا غلط است. یکی از ارزان ترین مقاصد گردشگری دنیا کشور صربستان و سفر به صربستان است، جایی کوچک که علیرغم کوچک بودنش جاذبه های زیادی را در خود جای داده است و به عنوان مقصد ارزان گردشگری شناخته شده است.

بسیاری از افراد صربستان را مانند جواهری کشف نشده در اروپا می دانند و برای آن این تعبیر را به کار می برند که اگر کمی فکر کنیم می بینیم واقعا هم درست است و دلیل آن هم وجود جاذبه ها و دیدنی های فراوان و ارزان بودن این کشور است با این جود آن چنان که باید شناخته شده نیست و حتی اروپایی ها هم آن را به عنوان یک مقصد گردشگری نمی شناسند.

هر ساله از بین کشورهای دنیا کشورهایی که ارزان و دیدنی هستند معرفی می شوند و امسال هم صربستان به عنوان یکی از این مقاصد معرفی شده است، کشوری که می توانید سفری ارزان به آن را داشته باشید و خاطره های  فراموش نشدنی ای از آن برای خودتان بسازید.

صربستان کشوری در جنوب شرقی اروپا و پایتخت کشور بلگراد است. این کشور علیرغم مساحت کوچکی که دارد مملو از قلل مرتفع و پارک های ملی و جنگل زارهای وسیع است.

 آب و هوای صربستان و این که چه زمانی برای سفر به این کشور دیدنی بهتر است باید گفت که منطقه های شمال صربستان زمستان هایی سرد و تابستان هایی گرم دارند و بر خلاف این منطقه، در جنوب صربستان آب و هوا معتدل است و به خاطر داشتن کوهستان و ساحل در کنار هم بسیار برای سفر ایده آل است با این حال در فصل های سرد سال کوهستان های این منطقه پوشیده از برف می شوند و در نتیجه آن جا تبدیل به منطقه ای عالی برای اسکی سواران می شود و توریست های زیادی  را به خود می کشاند.