قلعه بدروم

قلعه بدروم در جنوب غربی ترکیه در شهر بدروم واقع شده  این قلعه توسط تیمارگر شوالیه ساخته شد و به همین دلیل به نام قلعه سنت پیترز هم معروف است.

این قلعه در قرن پانزدهم میلادی ساخته شده است و می توانید در تور ترکیه که به مقصد این شهر برگزار می شود از آن دیدن کنید و از مناظر زیبا و دیدنی آن
لذت ببرید.

مساحت قلعه بدروم که از جاهای دیدنی بدروم است، حدود ۳۰هزار متر مربع بوده و دارای ۵ برج است که با نام های برج های فرانسوی، انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی و نیز برج مار شناخته می شوند.

در هنگام ساخت این قلعه سنگهای آرامگاه Mau solos در دیوارهای قلعه مورد استفاده قرار گرفته است.

در دوران عثمانی با اضافه کردن یک مناره به کلیسای  داخل آن به یک مسجد در بدروم تبدیل شده است.

همچنین یک حمام کوچک ترک نیز ساخته شده است.

قلعه سنت پیتر | بدروم

این قلعه که در سال ۱۵۹۵ به عنوان زندان مورد استفاده قرار می گرفت امروزه به صورت موزه در آمده است. موزه باستان شناسی زیر آب بدروم در این قلعه تاریخی ساخته شده است و بسیاری از یافته های باستانشناسی زیر آب در شهر بدروم در این موزه به نمایش در آمده .

تور ترکیه و بدروم تورهای گران قیمتی نیستند و این شانس دیدار از یک شهر زیبا و تاریخی را بیشتر می کند. شهر بدروم یکی از شهرهای توریستی ساحلی و نسبتا ارزان قیمت ترکیه است

که در نزدیکی دریای اژه قرار دارد. در سفر به بدروم به جز این قلعه تاریخی، می توانید از موزه روباز، تآتر باستانی، گورسنگ ها، درب میندوس، قلعه چیفت، مسجد مصطفی پاشا، مسجد تپه جیک و مسجد عدلیه آن دیدار کنید.