پارک ملی آنتالیا :

یکی از شهرهای سرسبز ترکیه آنتالیاست که سر سبز و با پوشش گیاهی متنوعی هر ساله میزبان گردشگران تور آنتالیا نیز می باشد . یکی از این پارک های سرسبز پارک ملی می باشد که در فاصله ی ۸۵ کیلومتری از مرکز شهر آنتالیا واقع شده است که یکی از زیبا ترین و قدیمی ترین پارک های ترکیه به حساب می آید. علت آباد بودن و سر سبزی این پارک به خاطر وجود رودخانه پر آب و خروشان در نزدیکی آن می باشد و همچنین وجود یک دره عمیق که عمق آن در بعضی از قسمت ها به ۵۰۰ متر هم خواهد رسید.

همچنین گردشگران تور آنتالیا نیز می‎توانند از حیات وحش طبیعی و زیبا با انواع گیاه های خاص این مجموعه نیز بازدید کنند. از ساعت ها قدم زدن و مشاهده ی مناظر بی نظیر پارک ملی آنتالیا و هوای خنک کوهستانی همراه با نسیم دل انگیز دلتان نمی خواهد از این مجموعه خارج شوید. باوجود رستوران ها و کافه های متعدد پس از گشت و گذار در این پارک می توانید با یک غذای خوشمزه و نوشیدنی خنک استوایی در کنار عزیزانتان یک روز به یاد ماندنی را سپری کنید .

در شهر آنتالیا گردشگران تور آنتالیا نیز با پارک های زیادی روبرو می شوند که معمولا همه در کنار هم و در نزدیکی ساحل می باشند ولی پارک ملی آنتالیا  از معدود پارک های این شهر می باشد که با فاصله زیادی از شهر قرار گرفته و به دور از شلوغی های شهر همراه با محیطی آرام و صدای گوش نواز پرنده ها جلوه خاصی به پارک داده است.