پارک ملی پنانگ در مالزی

اگر قصد سفر به مالزی را دارید حتما از جاذبه های گردشگری آن دیدن کنید مالزی یکی از پر جاذبه ترین کشورهای دنیا است که مناطق تفریحی و گردشگری

زیادی دارد.

پارک ملی پنانگ یکی از نقاط جذاب کشور مالزی و از زیباترین پارک های این کشور است. این پارک ملی کوچکترین پارک ملی مالزی محسوب می شود و گردشگران می توانند یک روز خود را با فعالیت های مختلفی مثل پیاده روی در جنگل،

ماهیگیری و آفتاب گرفتن در سواحل آرام و استراحت روی شن و ماسه های طلایی ساحل پر کنند.

به جز این جاذبه های دیگری در پارک وجود دارد که همه گردشگرانی که به این پارک می آیند می توانند از آن استفاده کنند. این پارک که بسیار کوچکتر از منطقه گردشگری تانن نگارا است در جزایر مالزی یکی از مکان های طبیعی زیبا است که گردشگران را به خود جذب می کند.

وقتی کسی به پنانگ می رسد اولین چیزی که توجه او را به خود جلب می کند سواحل و غروب آن است. پیاده روی در جنگل های پارک ملی پنانگ و محو شدن در طبیعت پارک انسان را شگفت زده می کند.

از ویژگی های مهم این پارک این است که مسیرهای پیاده روی به خوبی مشخص شده اند اما اگر ترجیحا گردشگران بدون هماهنگی با راهنما در این مسیرها پیاده روی نکنند بهتر است.

پارک ملی پنانگ واقعا مکانی عالی برای گشت و گذار است که طبیعتش پیچیدگی های خود را دارد.

در ادامه مسیر پیاده روی در ساحل به سرعت به یک مسیر جنگلی ختم می شود که دارای ناهمواری های زیاد و ریشه های بزرگی که روی زمین کشیده شده است . داستان های زیادی درباره بناها و کلبه های کوچکی در این بخش از پنانگ وجود دارد.

در پنانگ برای عبور از یک طرف ساحل به سمت دیگر با قایقهایی که در آنجا وجود دارد جابه جایی امکان پذیر است.

در حقیقت اینجا مثل یک اردوگاه در یک مکان زیبا است.