طولانی ترین سفر دریایی جهان آغاز خواهد شد

اگر تجربه سفرهای دریایی برایتان از رونق افتاده است، سفر دریایی جدیدی که در ماه آگوست سال ۲۰۱۹ از لندن شروع خواهد شد می تواند شانس مجدد شما باشد.

اگر ۸ ماه وقت آزاد داشته باشید! کشتی وایکینگ نام این کروز جهانی می باشد که در یک سفر ۲۵۴ روزه خارق العاده از ۶ قاره ، ۵۹ کشور و ۱۱۳ بندر مختلف گذر می کند و در ۲۲ بندر اقامت شبانه خواهد داشت.

این سفر به طولانی ترین سفر دریایی که تا به امروز صورت گرفته تبدیل خواهد شد.

این سفر دریایی شگفت انگیز و طولانی شامل گشت و گذار و بازدید از هر بندر می باشد تا مهمانهای آن بتوانند خود را در فرهنگ شهر های مختلف غرق کنند و از دیدن مناظر آنها نهایت لذت را ببرند.

اقامت شبانه در ۲۲ بندر به مهمان ها این فرصت را می دهد که دقیق تر درون آن شهر ها کاوش کنند.

برنامه فرهنگی کشتی وایکینگ در این سفر شامل سخنرانی های مختلف راجع به کشورهای متعددی که از آن عبور می کند و انجام سرگرمی های بومی آن ها در کنار فرصت های یادگیری آنها می باشد.

گشت و گذار های اضافی هم در این برنامه وجود خواهد داشت تا با زندگی محلی و دنیای کار بیرون از کشورشان و همچنین نهادهای فرهنگی آن کشور ها بیشتر آشنا شوند.

افرادی که در این سفر شرکت می کنند نیازی نیست تمام سفر را در وایکینگ سپری کنند، می توانند یکی از دو بخش کوتاه تر سفر را انتخاب کنند.

میانه راه اضافه شده یا میانه راه از جمع مسافرین این سفر استثنایی جدا بشوند.

انتخاب آن ها بین دو بخش می باشد، بخش اول که World Treasures نام دارد سفری ۱۲۷ روزه می باشد که از مبدا لندن شروع شده و به لس آنجلس پایان می پذیرد.

در این قسمت کشتی از ۳۳ کشور و ۶۱ بندر گذر می کند.

بخش دوم که نامش World Wonders از مبدا لس آنجلس آغاز شده و به لندن ختم می شود و وایکینگ در این قسمت از ۲۹ کشور و ۵۵ بندر گذر می کند.

تمامی مهمانان در هر بندر از یک تور ساحلی رایگان و در طول سفر از وای فای نامحدود رایگان بهره مند می شوند.

مهمانان جهانی این سفر دریایی نیز برای رسیدن به لندن برای شروع سفر و برگشتن به خانه هایشان بلیط های کلاس تجاری هواپیما به علاوه تمام هزینه های رفت و آمد و خدمات را دریافت می کنند.

قیمت این سفر دریایی فوق العاده از ۹۲۹۹۰ دلار به ازای هر نفر شروع خواهد شد.

قیمت پکیج World Treasures 47995 دلار و قیمت پکیج World Wonders 45995 دلار به ازای هر نفر است.